Kurumsal Hakkımızda

Şehzade İnşaat

Kurumsal Hakkımızda

Şehzade Grup’a Hoş Geldiniz.

1997 yılında kurulmuş olan Şehzade Grup, 2005 yılında Şehzade İnşaat firmasını faaliye geçirmiş ve yapmış olduğu inşaat ve gayrimenkul yatırımlarıyla 2022 yılına kadar 1200’ün üzerindeki daireyi ev sahiplerine teslim etmiştir. Ayrıca 2 adet iş merkezi ile 100 adet dükkânı Kayseri ekonomisine kazandırmıştır. Şehzade inşaat yapmış olduğu projelerde kalite ve fonksiyonellikten ödün vermeyen, müşterilerine huzurlu bir mekan sunan çizgisiyle Kayseri’de sayılı inşaat firmaları arasına girmiştir.
2022 yılında 25. Yıldönümünü kutlayan Şehzade grup 900 civarı çalışanı ile Kayseri’nin büyük değerlerinden biri olmaya devam etmektedir. Meb ve İşkur ile birçok programda ortak çalışma gerçekleştiren firmamız yeni nesillerin iş tecrübesi kazanmasında ve bölgesel istihdamın kalkınmasında katkıda bulunmaktadır. Kayseri ekonomisini ve istihdamını destekleyen Şehzade Grup yerel üretici, çiftçileri ve küçük esnafı destekleyerek kayserinin büyümesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
Kayseri halkının teveccühü ile büyüyerek gelişen ve bir Kayseri markası olan Şehzade Grup özverili çalışması ve başarılı yöneticileri ile emin adımlarla yoluna devam ederek azim ve gayretle Türkiye’nin markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.